Przejdź do treści

Cześć!

Nazywam się Martyna Namiotko. Pomagam przedsiębiorcom z branży nieruchomości odzyskać kontrolę nad ich czasem i budować silne marki w sieci.

Martyna Namiotko, wirtualna asystentka

Byłam tam, gdzie Ty

W 2019 r. zostałam agentką nieruchomości. Zaufaj mi, wiem, jak ciężka może być ta praca. Setki telefonów, umowa do przygotowania na środę, a marzenie o budowanie marki eksperckiej w sieci porzuciłaś już pół roku temu.

Nie musi tak być!

Kiedy zostałam wirtualną asystentką nieruchomości, zrozumiałam, że agentki takie jak Ty potrzebują 2 rzeczy – czasu i wsparcia. U mnie znajdziesz obie! Specjalizuję się w:

  • budowaniu marki dzięki content marketingowi,
  • pielęgnowaniu relacji dzięki email marketingowi,
  • promowaniu Twojego biznesu w social mediach,
  • odzyskiwaniu czasu dzięki oddelegowaniu zadań administracyjnych.

Co mnie wyróżnia?

Terminowość, zaangażowanie i spokój – to 3 słowa, które najlepiej opisują moją pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o generowanie leadów za 200 000 zł dzięki e-mail marketingowi, czy pomoc w zarządzaniu administracyjną stroną projektów mieszkaniowych, zawsze działam z myślą o Twoim celu.

Dlaczego nieruchomości?

Może uznasz to za dziecinne, ale moja pasja do nieruchomości zaczęła się od… Międzynarodowych poszukiwaczy domów. Ty też to oglądałaś? Dzięki temu programowi wsiąkłam w nieruchomości jak gąbka. Studia z gospodarki przestrzennej, praca agentki nieruchomości, asystentki w biurze nieruchomości czy u małego warszawskiego dewelopera – całe moje życie kreci się wokół tej branży.

Dlaczego Assistuje?

Po prawie 10 latach pracy w różnych biznesach, zapragnęłam więcej niezależności i… pracy z domu. Długo biłam się z myślami – czy takie usługi się przyjmą? Czy moja nisza nie będzie za mała? Postanowiłam zaryzykować i opłaciło się! Mam wspaniałych klientów, w którymi po prostu lubię pracować.

5 powodów, dla których nasza współpraca to strzał w dziesiątkę

Znasz test Gallupa? Serdecznie Ci go polecam! Odkrycie moich kluczowych talentów dzięki testowi Gallupa ułatwiło mi podjęcie wielu decyzji. Oto, co wyjątkowego wniosę do naszej współpracy:

Naprawianie

Masz poczucie, że Twoje dni wypełniają ciągłe problemy do rozwiązania? W to mi graj! Dzięki talentowi naprawianie widzę problemy jako szanse na usprawnienia i analizuję, jak zapobiec im w przyszłości.

Rozwaga

Decyzje podejmuję z namysłem, niczym szachista planujący ruchy na kilka tur do przodu. Jestem niczym radar, który z rozwagą wychwytuje potencjalne zagrożenia i sprawnie je omija, żeby doprowadzić projekty do szczęśliwego końca.

Bezstronność

W świecie, gdzie każdy ma własną opinię, moja bezstronność to Twój najlepszy sojusznik. Chcę, żeby każdy był traktowany równo i żeby wiedział, czego się od niego oczekuje. Może dlatego układanie procedur przychodzi mi z łatwością?

Ukierunkowanie

Wydaję Ci się, że Twoje cele są poza Twoim zasięgiem? Z moim ukierunkowaniem żadne wyzwanie nie jest straszne! Skoncentrowana na finalnym efekcie, prowadzę projekt przez wszystkie przeszkody, aż do triumfalnego zakończenia.

Zgodność

Zgodność to moja zdolność do budowania harmonijnych relacji, które pozwalają na płynną i bezkonfliktową realizację projektów i codziennych zadań. Jestem pragmatyczką i wiem, że to przyśpiesza osiąganie celów.

Po godzinach

Kiedy nie pomagam przedsiębiorcom, lubię wędrować po górach, odkrywać nowe (bezglutenowe) restauracje lub budować miasta w Cities: Skylines. Moi znajomi mówią o mnie, że jestem bardzo zorganizowana, co chętnie wykorzystuję w mojej pracy.

Gotowa na współpracę?

Jeśli brzmię jak ktoś, kto pomoże Ci w zarządzaniu codziennymi wyzwaniami w branży nieruchomości, to świetnie! Chętnie porozmawiam o tym, jak mogę wspierać Twój biznes.