Przejdź do treści
E-mail marketing

[E-mail marketing] Jak pozyskałam 59 leadów wartych 200 000 zł na usługi mojego klienta?

Jeszcze 3 lata temu myślałam, że newslettery to tylko sposób na utrzymywanie kontaktu z subskrybentami. Nic bardziej mylnego! E-mail marketing pozwolił mi zdobyć 59 wartościowych kontaktów gotowych do współpracy z moim klientem, wartych około 200 000 zł! W tym artykule… Dowiedz się więcej »[E-mail marketing] Jak pozyskałam 59 leadów wartych 200 000 zł na usługi mojego klienta?

Jak uwolnić swój czas i zwiększyć zyski? 50 zadań, które agentka nieruchomości może oddelegować wirtualnej asystentce

Twoje dni pracy są coraz dłuższe, a lista zadań nieubłaganie rośnie? Wyobraź sobie, że pewnego dnia Twoja cała papierkowa robota ginie, dokumenty do sprzedaży mieszkania są już u notariusza, a Twój plan postów wypełniają angażujące treści. Brzmi jak sen? Dzięki… Dowiedz się więcej »Jak uwolnić swój czas i zwiększyć zyski? 50 zadań, które agentka nieruchomości może oddelegować wirtualnej asystentce

Assistuje - kim jest wirtualna asystentka?

Kim jest wirtualna asystentka i jak może Ci pomóc?

Wirtualna asystentka — o kim myślisz, kiedy słyszysz te słowa? Podczas pewnego szkolenia usłyszałam, że wirtualna asystentka jest jak hydraulik. Kiedy pierwszy raz usłyszałam to porównanie, bardzo się zdziwiłam. Jednak później przyznałam autorce tych słów rację. Chcesz wiedzieć dlaczego?